Funky orthodontics to portal stworzony z myślą o nowoczesnych, ambitnych, podchodzących świadomie do swojego zdrowia młodych ludziach. Jeśli masz frajdę z tego, że chcesz zadbać o swoje zęby i zgryz, czujesz, że możesz czerpać radość z noszenia aparatu ortodontycznego, przyjemność sprawia Ci korzystanie z zabiegów nowoczesnej stomatologii i ortodoncji, to dobrze trafiłeś!

Zespół Funky orthodontics wprowadzi Cię w meandry najnowszych technik i zabiegów, które oferuje współczesna stomatologia i ortodoncja. Wyjaśnimy na czym one polegają i jak z nich korzystać. Pokażemy najlepsze i najmodniejsze aparaty ortodontyczne. Wytłumaczymy, jak korzystnie prostować zęby bez ekstrakcji.  Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się zdrowymi oraz pięknymi zębami i mógł mieć z tego przy okazji niezły fun.

Na naszym portalu przekonasz się, że leczenie ortodontyczne może być estetyczne i bardzo stylowe, komfortowe oraz bardzo przyjazne. To wspaniała przygoda, do której Cię serdecznie zapraszamy!

Na Funky orthodontics piszą dla Was lekarze specjaliści z zakresu nowoczesnej stomatologii, ortodoncji oraz eksperci z innych dziedzin, które je uzupełniają i wspólnie pozwalają holistycznie zadbać o zgryz, zdrowie zębów i jamy ustnej, należą do nich lekarze dentyści, higienistki stomatologiczne, logopedzi, trenerzy oddychania i fizjoterapeuci. Są to głównie eksperci z warszawskiego Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium, które oferuje szeroki wachlarz zabiegów prowadzących do przywrócenia lub stworzenia pięknego uśmiechu.

Ortodoncja zajmuje szczególne miejsce w tematyce portalu Funky orthodontics i w ofercie Triclinium. Związane jest to z charakterem, filozofią i podejściem współwłaścicielki kliniki, ortodontki lek. stom. Kamili Wasiluk – pomysłodawczyni Funky orthodontics, dla której leczenie ortodontyczne to nie tylko praca, ale i pasja.

Dodaj komentarz