Na Funky Orthodontic piszą dla Was lekarze specjaliści z zakresu nowoczesnej stomatologii, ortodoncji oraz eksperci z innych dziedzin, które je uzupełniają i wspólnie pozwalają holistycznie zadbać o zgryz, zdrowie zębów i jamy ustnej, należą do nich lekarze dentyści, higienistki stomatologiczne, logopedzi, trenerzy oddychania i fizjoterapeuci. Ortodoncja zajmuje szczególne miejsce w tematyce portalu Funky Orthodontics i w ofercie kliniki L’experta.

Lekarz stomatolog, Ortodonta MSc in Orthodontics
Lekarz stomatolog, ortodonta o międzynarodowym doświadczeniu (dyplom Master of Science in Orthodontics). Współzałożycielka Triclinium, autorka bloga Mama Ortodonta i książki pt. "Opowieść o pięknym uśmiechu".

Ortodonta
Odrzuca niepotrzebną ingerencję, przywiązując wagę do leczenia, zapewniającego pacjentowi prawidłową i komfortową funkcję oraz satysfakcję estetyczną.

Higienistka i asystentka stomatologiczna, certyfikowany instruktor oddychania metodą Butejki.
Zajmuje się czynnym asystowaniem przy zabiegach z zakresu stomatologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Dba o nienaganną czystość zębów Pacjentów i uczy ich jak prawidłowo oddychać.

Logopeda
Jest młodym, kreatywnym logopedą, otwartym na nowoczesne rozwiązania pozwalające na osiągnięcie optymalnych rezultatów terapii.

Higienistka i asystentka stomatologiczna
Cechuje ją dokładność, sumienność i wielkie zaangażowanie w dbaniu o zdrowie zębów i jamy ustnej naszych pacjentów.

Lekarz stomatolog. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej.
Leczenie estetyczne opiera o dokładną diagnostykę uzębienia Pacjenta, a także wybór oraz zastosowanie najlepszych w jego przypadku metod poprawy wyglądu uśmiechu. Dążąc do idealnego wyglądu zębów swoich podopiecznych, układa holistyczne plany terapii estetycznej wraz z innymi specjalistami kliniki L’experta m.in. ortodontami.