Na Funky Orthodontic piszą dla Was lekarze specjaliści z zakresu nowoczesnej stomatologii, ortodoncji oraz eksperci z innych dziedzin, które je uzupełniają i wspólnie pozwalają holistycznie zadbać o zgryz, zdrowie zębów i jamy ustnej, należą do nich lekarze dentyści, higienistki stomatologiczne, logopedzi, trenerzy oddychania i fizjoterapeuci. Ortodoncja zajmuje szczególne miejsce w tematyce portalu Funky Orthodontics i w ofercie kliniki L’experta.

Lekarz stomatolog, Ortodonta MSc in Orthodontics
Lekarz stomatolog, ortodonta o międzynarodowym doświadczeniu (dyplom Master of Science in Orthodontics). Współzałożycielka kliniki L'experta, autorka bloga Mama Ortodonta i książki pt. "Opowieść o pięknym uśmiechu".

Ortodonta
Odrzuca niepotrzebną ingerencję, przywiązując wagę do leczenia, zapewniającego pacjentowi prawidłową i komfortową funkcję oraz satysfakcję estetyczną.

Logopeda, specjalista rehabilitacji zaburzeń głosu
Jest młodym, kreatywnym logopedą, otwartym na nowoczesne rozwiązania pozwalające na osiągnięcie optymalnych rezultatów terapii.

Higienistka i asystentka stomatologiczna
Cechuje ją dokładność, sumienność i wielkie zaangażowanie w dbaniu o zdrowie zębów i jamy ustnej naszych pacjentów.

Stomatolog
Jej głównym obszarem zainteresowania jest protetyka. Lubi zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. W pracy stomatologa pomaga jej prywatne zamiłowanie i talent rzeźbiarski.

Higienistka Stomatologiczna
Na wesoło, ale i profesjonalnie o higienie zębów z "Olą zębolą"

Lekarz stomatolog, ortodonta, MSc in Orthodontics
Ma międzynarodowe 20-letnie doświadczenie. W 2014 r. skończyła studia na prestiżowym uniwersytecie Warwick (Wielka Brytania), uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics. Od 2005 do 2022 r. praktykowała w Wielkiej Brytanii.